قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سوپرمارکت آنلاین طالبی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سوپرمارکت آنلاین طالبی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سوپرمارکت آنلاین طالبی به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ثبت نام کاربران در سوپرمارکت آنلاین طالبی و ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سوپرمارکت آنلاین طالبی از سوی کاربر است.

قوانین فروشگاه

تعریف مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سوپرمارکت آنلاین طالبی اقدام کند.
تعریف فروشنده: فروشنده یا مدیرفروشگاه به شخصی گفته می شود که مدیریت کامل سایت اعم از ثبت محصولات و ارسال سفارشات را بر عهده دارد

شرایط کالاهای فروشندگان

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱روز بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) ارسال خواهند شد.
۱روز فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در سوپرمارکت آنلاین طالبی است.
منظور از ۱ روز، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به مشتری است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.